Dzień dobry,

Nazywam się Tomasz Tworek i  jestem tu po to by pomóc Państwu bezpiecznie i korzystnie przejść przez proces kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Specjalizuję się w rynku nieruchomości mieszkalnych, w tym mieszkań, domów i apartamentów. Obsługuję obszar całego województwa Śląskiego ale szczególnie bliski jest mi rynek mieszkaniowy Aglomeracji Górnośląskiej w której się wychowałem, mieszkam, pracuję i spędzam wolny czas.
Poniżej zebrałem kilka informacji, które pomogą przybliżyć moją sylwetkę:

PROFESJONALIZACJA USŁUG POŚREDNICTWA

Mój cel to profesjonalizacja usług pośrednictwa rozumiana jako ciągły wzrost skuteczności sprzedażowej i poziomu zadowolenia obsługiwanych klientów.

Osiągam to m.in. dzięki:

  • Indywidualnej strategii marketingowej: zanim zacznę działać przygotowuje koncepcję sprzedaży, w której odpowiadam na pytania o to kto chciałby kupić daną nieruchomość (a kto nie) i dlaczego? Jak do tej osoby dotrzeć i jaki sformułować przekaz?
  • Atrakcyjnym ogłoszeniom: do ich przygotowania wykorzystuję wirtualne spacery, materiały foto i video nagrane przy użyciu drona, rzuty 3D i wizualizacje
  • Wielokanałowemu dotarciu do kupujących: promuje ogłoszenia poprzez portale branżowe, media społecznościowe, reklamę zewnętrzną, a czasami nawet przez media drukowane.
  • Kompleksowości procesu obsługi: wspieram moich klientów we wszystkich etapach sprzedaży: począwszy od znalezienia kupca, negocjacji i ustalenia warunków transakcji, poprzez przygotowanie dokumentów, wsparcia i nadzoru nad procesem finansowania zakupu, a skończywszy na dopełnieniu formalności w kancelarii notarialnej, urzędach, dostawcach mediów i zarządcy.

WIEDZA

  • Z zakresu obrotu nieruchomościami - jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami – ukończyłem specjalistyczny kurs pod patronatem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i uzyskałem licencję zawodową nr 25093. Ponadto należę do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego  Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (jednego z najstarszych i najważniejszych w Polsce).
  • Z zakresu sprzedaży i negocjacji – od 2006 roku rozwijam swoją wiedzę i umiejętności sprzedażowe jako handlowiec i manager. Od 2012 roku prowadzę także specjalistyczne szkolenia w tym zakresie.
  • Z zakresu home staging – dzięki wiedzy i umiejętnościom z tego obszaru potrafię właściwie przygotować nieruchomość do sprzedaży/wynajmu (właściwe tzn. w taki sposób by skrócić czas transakcji i zmaksymalizować możliwy do osiągnięcia zysk)

ZNAJOMOŚĆ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Pierwsze kroki w tym obszarze zdobyłem inwestując własne pieniądze w nieruchomości na terenie Śląska. Każdą inwestycję poprzedzałem gruntowną analizą nieruchomości, stanu prawnego, jej atutów i mankamentów, oraz aktualnych trendów. Tym sposobem zaznajomiłem się z lokalnym rynkiem, którego nieprzerwanie uczę się nadal.

FILOZOFIA PRACY
Cała dotychczasowa działalność zawodowa nauczyła mnie, że mój sukces jest możliwy tylko wtedy, gdy pierwszy odniesie go mój klient. Zawsze zyskiwałem wtedy, gdy zyskiwali moi klienci.
Właśnie dlatego prowadząc biuro nieruchomości kieruję się przede wszystkim satysfakcją moich klientów, bezpieczeństwem zawieranych transakcji, oraz uczciwością i etyką działania wobec wszystkich stron procesu.

PASJA I ENERGIA DO DZIAŁANIA
Moim motorem napędowym w tej pracy są przede wszystkim relacje z klientami - jestem entuzjastą pracy z ludźmi i dla ludzi.
Pomagając moim klientom spełnić ich marzenia lub rozwiązując ich problemy, daję  sobie prawdziwą i długotrwałą satysfakcję, która codziennie rano pozwala mi z uśmiechem i energią podejmować kolejne wyzwania

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się co zyskasz przy współpracy ze mną kliknij TUTAJ

Jeśli chcesz zobaczyć moje aktualne oferty kliknij TUTAJ