Moim celem nie jest tylko skojarzyć strony transakcji - moim celem jest zrobić to w taki sposób by przynieść mojemu klientowi możliwie jak najwyższe korzyści zgodnie ze zdefiniowanymi wcześniej potrzebami.

A co konkretnie zyskasz dzięki współpracy ze mną? Poniżej zestawiłem moje główne cele, a Twoje korzyści, którymi kieruję się przy realizacji zleceń:
 

1. BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Absolutnie najważniejszym moim celem bez względu na to czy kupujesz, sprzedajesz czy wynajmujesz nieruchomość, jest zabezpieczenie wszystkich stron transakcji. Ponieważ dysponuję odpowiednią wiedzą na temat obrotu nieruchomościami (więcej w zakładce „o mnie”) a także współpracuję z najlepszymi specjalistami z zakresu prawa i finansów, każda transakcja dokonywana przy moim udziale jest właściwie zabezpieczona pod względem formalno-prawnym.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa wszystkie transakcje wykonywane za moim pośrednictwem są ubezpieczone.

 

2. MAKSYMALIZACJA REZULTATU

GDY CHCESZ SPRZEDAĆ LUB WYNAJĄĆ

Najpier dokładnie ZIDENTYFIKUJĘ TWOJE POTRZEBY - dla niektórych klientów jest to np. szybka sprzedaż nieruchomości na rynkowych warunkach a dla innych sprzedaż za bardzo dobrą cenę powyżej średniej ceny rynkowej.

Następnie przygotuję KOMPLETNĄ STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ sprzedaży/wynajmu nieruchomości pod konkretną grupę docelową - kluczowe jest to, że nie każdy szukający mieszkania jest Twoim klientem, np. rodzina z dwójką dzieci nie będzie szukać kawalerki, a samotna osoba pracująca w dużym mieście, raczej nie bedzie poszukiwać 4 pokojowego mieszkania na obrzeżach. Oczywiście zdarzają się od tego wyjątki, ale ważne by skupić się jednak na tych, którzy z największym prawodpodobieństwem mogą się zainteresować Twoją nieruchomością i przygotować stretegię sprzedaży z myślą o nich tj.
 1. wyeksponować te atuty, które dla tej konkretnej grupy osób będa najcenniejsze
 2. wypromować nieruchomość w miejscu najbardziej dostępnym dla tych osóbi
 3. zaprezentować ją w taki by wywarła na nich możłiwie najlepsze wrażeni
Przygotuję Twoją nieruchomość wizualnie, czyli przeprowadzę HOME STAGING. Choć zwyczaj upiększania nieruchomości "przyszedł" do nas zza wielkiej wody, to jednak nie jest niczym nowym. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że posprzątane i udekorowane pomieszczenie prezentuje się nieporównywalnie lepiej. Jestem przekonany, że także Ty sam/sama odpowiednio dobrze zadbasz o ten aspekt jednak gdybyś potrzebował pomocy lub nie miał na to czasu chętnie zajmę się tym osobiście. Ponieważ posiadamy szereg akcesoriów (zasłony, poduszki, koce, wazony dodatki itd) będacych aktualnie na "topie" możemy bez dodatkowych inwestycji przygotować mieszkanie w taki sposób by przypominało obraz znany przyszłemu nabywcy z  katalogów poświęconych wystrojowi wnętrz.

PRZYGOTUJĘ I ZREDAGUJĘ OGŁOSZENIE REKLAMOWE w taki sposób by zapewnić jego wysoką oglądalność a tym samym dotarcie do jak największej liczby osób z wybranej grupy docelowej a także by dostarczyć przyszłym nabywcom możłiwie najwięcej informacji. W tym celu wykonam:
 1. Profesjonalnę sesję zdjęciową. Dodatkowe opatrzę zdjecia komentarzami i dodatkowymi informacjami, któe podkreślą elementy na które klient powinien zwrócić uwagę
 2. Rzuty 2D z dokładnymi wymiarami wszystkich pomieszczeń, który pozwolą kleintom ocenić możłiwą aranżację przestrzeni
 3. Wiizualizacje 3D, które pomoga klientom wyobrazić sobie bryłe przestrzenną nieruchomości
 4. Wirtualny spacer po nieruchomości, dzięki któremu pierwszy kontakt potencjalnego kleinta odbędzie się bez wychodzenia z domu (oszczdzając tym samym jego i Twój czas)
 5. Uzupełniając wirtualny spacer nagram film z nieruchomości a także najbliższego otoczeniA
WYPOROMUJĘ OGŁOSZENIE korzystając z tych kanałów informacynych, które w danym przypadku przyniosą najlepsze rezultaty, w tym:
 
 1. Internetowe portale nieruchomości
 2. Media społecznościowe - oprócz prezentacji na stronach firmowych poprowadzę kampanię reklamową korzystając z płatnych reklam kierowanych do konkretnych grup docelowych
 3. Lokalna prasa
 4. Baner reklamowy (w zależności od możliwości: w oknie, na balkonie/tarasie, ogrodzeniu czy przed domem)
 5. Wewnętrzny system prezentacji ogłoszeń przeznaczony dla biur nieruchomości
   

GDY CHCESZ KUPIĆ LUB NAJĄĆ

 1. Ponieważ współpracuję z większością biur pośrednictwa w naszym regionie mogę zaoferować znacznie szerszy zakres ofert niż pojedyncze biuro
 2. Pozyskuję oferty w internetowych kampaniach marketingowych, wychodząc daleko poza tradycyjne portale ogłoszeniowe
 3. Ocena nieruchomości – pomagam „chłodnym okiem” ocenić atrakcyjność mieszkania i zgodność z wcześniej zdefiniowanym przez Ciebie profilem
 4. Negocjacja warunków – w projektach polegających na szukaniu konkretnej nieruchomości (gdy reprezentuję tylko jedną stronę) pomagam negocjować warunki transakcji

 

3. KOMFORT I WYGODA

Czuwam nad przebiegiem procesu od początku do końca. Weryfikuję stan prawny, załatwiam dokumentację/zaświadczenia, pilnuję terminów. Ty w tym czasie możesz się skupić na rzeczach dla Ciebie najważniejszych.

 

Jeśli chcesz zobaczyć moje aktualne oferty kliknij TUTAJ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojego doświadczenia i kompetencji kliknij TUTAJ